Whatsapp ücretsiz

Whatsapp download özgür? Çoğu işletim sistemleri için, Whatsapp şu anda hala ücretsizdir. Android, Blackberry ve Windows Phone cihazları kullanıcıları şu anda popüler mesajlaşma servisi için ödemek zorunda değilsiniz. Ancak, kendi lisans yenilemek için küçük bir miktar ödemek zorundadır. iPhone kullanıcıları sadece Whatsapp kullanımı konusunda bir kez 0,69 £ ödemek. Onlar ölçüde onların lisans gerekmez.

whatsapps

Ancak, söylenti iPhone kullanıcıları için ödeme sistemi değişecek olmasıdır. Onlar sadece hizmet kullanmaya devam etmek amacıyla uygulama, aynı zamanda bir yıllık miktar satın almak için 0,69 £ ödemek zorundadır.Tedbir sadece yeni kullanıcılar için de geçerlidir. Bir iPhone ile mevcut WhatsApp kullanıcıları böylece giderilebilir.

Ücretsiz Whatsapp indir

Android, Blackberry veya Windows Phone için Whatsapp ücretsiz indirmek istiyor musunuz? Daha sonra aşağıdaki öğreticiler birine tıklayın. Sadece ilk yıl ücretsiz olduğunu lütfen unutmayın.Birinci yıldan sonra, Android, Blackberry ve Windows Phone kullanıcıları ruhsat süresinin uzatılması için ödemek zorunda.

Ücretsiz Whatsapp Android indir
Ücretsiz Whatsapp Blackberry indir
Ücretsiz Whatsapp Windows Phone indir

Tayin gibi, iPhone Whatsapp bir ücretsiz indir temelde bu bypass ve ücretsiz Whatsapp almak için hiçbir hile vardır possible.There değildir. Bu nedenle sadece Whatsapp ve kullanımı için ödemek için tavsiye ederiz. Bizim yazıda iPhone için Whatsapp karşıdan yükleme açıklayacağız. Bakınız: iPhone WhatsApp indir