Whatsapp tablet

Whatsapp Tablet? Whatsapp milyonlarca insan arkadaşları, iş arkadaşları ve aile için ücretsiz mesaj, resim, video ve çok daha fazlası göndermenizi sağlar mesajlaşma uygulaması. Whatsapp özellikle İnternet ile akıllı telefonlar kullanılır. Ancak, tabletinizde Whatsapp kullanımı çok yararlı olmaz mıydı? Whatsapp tablet birçok avantajı vardır. Her şeyden önce, bir tablet size sahip farklı Whatsapp konuşmaları çok iyi bir bakış hızlı ve kullanarak bir tablet yazın sağlar. Ayrıca, her zaman bir mesaj göndermek için akıllı telefon almak gerekmez. Bunu elinizde olup olmadığını da tablet alabilirsiniz yapabilirsiniz. Tabletinizde Whatsapp bir diğer büyük avantajı birisi bir web sitesi gönderdiğinde, size Whatsapp tablet büyük ekranda bu web sitesini görüntüleyebilirsiniz olmasıdır.

whatsapps

Whatsapp iPad İndir

Bir iPad var mı ve size iPad Whatsapp yüklemek istiyorsunuz? Bu mümkün! Web sitemizde size iPad WhatsApp indirmek ve yüklemek için açıklar kullanışlı bir öğretici bulabilirsiniz.Öğretici erişmek için, Whatsapp iPad gidin.

Whatsapp Windows Tablet İndir

Windows tablet indirmek Whatsapp Windows Phone Store üzerinden mümkündür.Windows Phone Mağaza Windows 7 veya Windows 8 tablet üzerinde bir uygulama olarak kullanılabilir.Windows Phone Store sizin uygulamalar için arama yapabilirsiniz.Mağaza ve ‘Whatsapp’ için arama açın. Sonra size SIM kartınızın telefon numarasını kontrol etmeleri gerekir Whatsapp indirip yüklediniz. Sonra Windows tablet Whatsapp kullanabilirsiniz. Bu sayfa Whatsapp Windows Windows aygıtta Whatsapp indirme ve yükleme hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Whatsapp Samsung Galaxy / Android tablet İndir


Ayrıca Android tablet (Samsung Galaxy tablet dahil) Whatsapp Tablet indirmek için olasılık vardır. Bu SIM kart ve SIM kart olmadan hem de tablet için mümkündür. Aşağıda size bir SIM kart ile bir Android tablet için Whatsapp indirebilirsiniz nasıl açıklar. Bazen Bu SIM kart olmadan Android tablet için de çalışıyor.

1. Tablet başlatın ve Google Play mağaza açmak. Bu uygulamaları indirmenize izin veriyor uygulama.
2. ‘Whatsapp’ arayın ve indirin tıklayın. Bu ücretsizdir.
3. Whatsapp indirilen ve yüklendikten sonra, uygulamayı açın. Yükleme tamamlandıktan sonra tablet bir bildirim gösterecektir.
4. Eğer ilk kez Whatsapp açarsanız bir telefon numberverification isteyecektir. SIM kartınızın telefon numarasını girin. Whatsapp bir erişim kodu ile bir mesaj gönderir. App bu erişim kodunu girin. Bazen bu erişim kodu girmeniz gerekmez. Doğrulama otomatik olarak geçer daha.
5. Eğer adımları geçtiyseniz hemen Android tablet üzerinde Whatsapp kullanmaya başlayabilirsiniz.Android yükleme işlemi hakkında daha fazla bilgi sayfa Whatsapp Android bulunabilir.